I liga juniorów starszych: 1:1 z Polonią Bytom


Drużyna juniorów starszych Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice zremisowała w niedzielne przedpołudnie na „Kolejarzu” z Polonią Bytom w 7. kolejce I ligi wojewódzkiej juniorów starszych.

Nasz zespół objął prowadzenie po strzale Oliwiera Jarosza i błędzie bramkarza Polonii. Na początku drugiej połowy Rozwój mógł podwyższyć wynik, ale bytomski golkiper zrehabilitował się, broniąc uderzenie Michała Flaka z rzutu karnego. Goście wyrównali w doliczonym czasie gry, dlatego został niedosyt, ale trzeba przyznać, że na tę bramkę sumiennie zapracowali, z kolei nasza drużyna mierzyła się z bardzo dużymi problemami kadrowymi, co jest oczywiście ściśle związane z sytuacją czwartoligowej ekipy.

Za tydzień Rozwój zagra na wyjeździe ze Stadionem Śląskim Chorzów, plasujemy się w górnej połowie tabeli z dorobkiem 10 punktów za 3 zwycięstwa, 3 porażki i dzisiejszy remis.

Protokół meczowy
7. kolejka I ligi wojewódzkiej juniorów starszych A1
niedziela, 18 września, godz. 10:00, MOSiR „Kolejarz”, ul. Alfreda 1

Rozwój Katowice – Polonia Bytom 1:1 (1:0)
1:0 – Jarosz, 30 min, 1:1 – 90+3 min.

Rozwój Katowice: Adamiec – Semik, Haładyń, Flak, Brzeziński, Pałka, Zieliński, Kozioł (46. Zdebel), Holeczek (88. Brewczyk), Bałos (75. Zdebel), Jarosz.
Trener Rafał BOSOWSKI.

foto: administrator