Informacje organizacyjne przed meczem Rozwój – Zagłębie II


W środę o 18:00 nasza drużyna w 3. kolejce I grupy IV ligi zmierzy się z Dramą Zbrosławice. Zapraszamy na „Kolejarz”INFORMACJE O STADIONIE
Klub Sportowy Rozwój Katowice mecze rozgrywa na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolejarz” w Katowicach przy ulicy Alfreda 1.
Wzdłuż boiska o wymiarach 105m x 68m rozmieszczonych są 444 miejsca siedzące. Wszystkie miejsca siedzące to krzesełka w kolorze niebieskim.

DOJAZD DO STADIONU
Dojazd samochodem do stadionu MOSiR Kolejarz z centrum Katowic i większości dzielnic miasta zajmuje od kilku do kilkunastu minut. Na stadion dojechać można:
– liniami autobusowymi numer „30”, „110”, „168”, „296” do przystanku „Józefowiec Szpital”,
– liniami autobusowymi numer „5”, „27”, „43”, „119”, „133”, „170”, „222”, „190”, „222”, „662” do przystanku „Plac Alfreda”,
– liniami autobusowymi numer „5”, „27”, „43”, „119”, „133”, „170”, „193”, „662”, „860” do przystanku „Wełnowiec Gnieździeńska”
– liniami tramwajowymi numer „13”, „32” do przystanku „Plac Alfreda” lub „Wełnowiec Gnieźnieńska”

LICZBA MIEJSC DLA KIBICÓW
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów organizator może udostępnić już 100% pojemności stadionu dla kibiców, w związku z czym organizator udostępni 444 miejsca.

WEJŚCIE NA OBIEKT i PARKING
Dla kibiców udostępnione będą dwie bramy:
– od strony Alei Korfantego wraz z parkingiem – liczba miejsc ograniczona
– od ulicy Józefowskiej – tylko wejście dla kibiców niezmotoryzowanych bez możliwości wjazdu

WSTĘP NA STADION
Informujemy, że w sezonie 2022/23 wszystkie spotkania IV ligi na stadionie przy ulicy Alfreda 1 będą miały charakter imprez niemasowych. Wstęp na mecze jest BEZPŁATNY.

JAKIE ZABRAĆ DOKUMENTY?
Należy posiadać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymację studencką lub szkolną). Okazywanie dokumentu nie będzie konieczne przy wejściu, a ich posiadanie konieczne będzie jedynie w sytuacjach nadzwyczajnych.

CZY MOGĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ PLECAK LUB INNY BAGAŻ?
Odradzamy zabieranie ze sobą jakichkolwiek przedmiotów, a w szczególności przedmiotów określonych jako zabronionych. Sugerujemy nie zabierać ze sobą toreb, walizek i plecaków, których sprawdzenie może opóźnić wejście na stadion.

CZY NA STADION BĘDZIE MOŻNA WNIEŚĆ JAKIEKOLWIEK NAPOJE?
Tak. Informujemy ponadto, że póki co stoisko gastronomiczne na „Kolejarzu” nie zostanie przez nasz klub utworzone.

O KTÓREJ MOGĘ WEJŚĆ NA STADION?
Bramy stadionu zostaną otwarte godzinę przed meczem – o 10:00.

TOALETY DLA KIBICÓW
Toalety dla kibiców zlokalizowane są w budynku zaplecza szatniowego od strony parkingu. Budynek znajdujące się przy boisku (nie mylić z halą znajdującą się na obiekcie).

TRANSMISJA
Informujemy, że co do zasady transmisje z domowych spotkań Rozwoju nie są prowadzone. Najważniejsze wieści z Kolejarza będziemy przekazywać jak zwykle na naszej stronie www za pośrednictwem tekstowej relacji live.

foto: administrator