Juniorzy młodsi: 4:0 w Chorzowie!


Bardzo dobrze spisuje się w tym sezonie drużyna juniorów młodszych Akademii Piłkarskiej Rozwoju. W niedzielę wygrała na wyjeździe ze Stadionem Śląskim Chorzów 4:0.

– Ten wynik nie odzwierciedla do końca tego, co działo się na boisku. Mecz mógł potoczyć się też w inną stronę. Z gry mieliśmy nieco więcej, ale były momenty, gdy Stadion Śląski wywierał na nas mocną presję, wkradały się nerwy. Janek Adamiec jako kapitan dobrze pokierował drużyną z bramki. Ważne, że trzecim i czwartym golem zamknęliśmy ten mecz – ocenił trener Kamil Pągowski.

Rozwój, który w I lidze śląskiej juniorów młodszych występuje ze statusem spadkowicza z Centralnej Ligi Juniorów, w trzech kolejkach zdobył 7 punktów, wygrywając wcześniej z ROW-em 1964 Rybnik i remisując z Gwarkiem Zabrze. Za tydzień nasz zespół podejmie Górnika II Zabrze. Więcej o rozgrywkach I ligi śląskiej juniorów młodszych – TUTAJ.

Protokół meczowy
3. kolejka I ligi śląskiej juniorów młodszych
niedziela, 29 sierpnia, godz. 13:00, Chorzów, ul. Harcerska 2

Stadion Śląski Chorzów – Rozwój Katowice 0:4 (0:2)
Bramki: Rogowski, Baranowicz, Rzeszowski, Buchczik.

Rozwój Katowice: J. Adamiec – Rogowski, Machalski, Biłka, Pałka, Baranowicz, Ciuchta, K. Adamiec, Synowiec, Zieliński, Jarek. Grali także: Buchczik, Jarosz, Orzechowski, Rzeszowski.
Trener Kamil PĄGOWSKI.

foto: administrator