Juniorzy młodsi: 5:2 w Zabrzu, hat trick „Barego”!


Rozwój Katowice po szalonym meczu pokonał drugą drużynę Górnika Zabrze w 11. kolejce I ligi śląskiej juniorów młodszych B1. Podopieczni Kamila Pągowskiego umocnili się na podium.

Zwariowany mecz. Między 40. a 47. minutą padły cztery bramki – przyznał szkoleniowiec juniorów młodszych Rozwoju, którzy po bramkach Maksymiliana Zielińskiego i Karola Adamca prowadzili 2:0. Potem zabrzanie zdołali doprowadzić do wyrównania, ale kolejne ciosy wyprowadzał już tylko Rozwój. Konkretnie – Olaf Baranowicz, który skompletował hat tricka. Tego trzeciego gola – a piątego dla naszej drużyny – strzelił z rzutu karnego.

W tabeli I ligi Rozwój umocnił się na 3. miejscu i na 3 kolejki przed końcem mamy już w zasadzie zapewnione utrzymanie w tych niełatwych, wyrównanych rozgrywkach. Za tydzień podejmiemy lidera tabeli i kandydata do awansu do CLJ U-17 – Rekord Bielsko-Biała. Więcej o I lidze B1 – TUTAJ.

Protokół meczowy
11. kolejka I ligi śląskiej juniorów młodszych B1
niedziela, 24 października, godz. 11:00, Zabrze, ul. Jaskółcza 40

Górnik Zabrze – Rozwój Katowice 2:5 (2:4)
Bramki dla Rozwoju: Zieliński, K. Adamiec, Baranowicz 3 (3. z karnego)

Rozwój Katowice: J. Adamiec – Filipiak, Biłka, Machalski, Rogowski, Jarek, K. Adamiec, Baranowicz, Synowiec, Zieliński, Parysz oraz Białek, P. Adamiec, Bałos, Molczyk.
Trener Kamil PĄGOWSKI.

foto: administrator