Juniorzy starsi: pierwsza wiosenna wygrana


Rozwój Katowice pokonał 12:0 zamykający tabelę MKS Zaborze w meczu 19. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów starszych.

Nasza drużyna już w pierwszej akcji objęła prowadzenie, gdy Olaf Baranowicz wykorzystał rzut karny wywalczony przez Maksymiliana Zielińskiego, a potem kontrolowała grę, w trzeciej kolejce księgując pierwsze tej wiosny zwycięstwo. Hat tricka zapisali na swoim koncie Michał Flak i Zieliński, do siatki trafiali jeszcze Szymon Jarek, Jakub Haładyń i Wojciech Bielec, a dwie bramki były samobójcze.

Trener Rafał Bosowski podsumował:
– Szkoleniowo był to dla nas ważny mecz. Kilka elementów, nad którymi pracujemy na co dzień w treningach, przećwiczyliśmy w warunkach meczowych, prezentując dużą skuteczność, która nawet powinna być lepsza. Cieszy, że chłopcy schodzący na niedzielne spotkania z pierwszej drużyny, dają dobre zmiany, mają odpowiednie podejście i to potwierdzają w rozgrywkach juniorskich. Pracujemy dalej, w środę i czwartek czekają nas kolejne ciężkie mecze.

Z racji świąt, juniorzy starsi i młodsi grać teraz będą nie w weekend, a środku tygodnia. Juniorzy starsi w czwartek o 11:00 podejmą Podbeskidzie na „Kolejarzu”. Rozwój w tabeli jest na 8. miejscu, mając 28 punktów w 18 kolejkach. Więcej TUTAJ.

Protokół meczowy
19. kolejka I ligi wojewódzkiej A1
niedziela, 10 kwietnia, godz. 11:00, MOSiR „Kolejarz”, ul. Alfreda 1

Rozwój Katowice – MKS Zaborze 12:0 (5:0)
Bramki: Baranowicz (k), Jarek, Flak x3 (1 k), Haładyń, Zieliński x3, Bielec, samobójcze x2

Rozwój: J. Adamiec – Myśliwczyk, Haładyń, Flak, Draga, Pałka, Baranowicz, Andrejczyk, Jarek, Zieliński, Bielec oraz Bryła, Rogowski, Roj, Synowiec, Machalski.
Trener Rafał BOSOWSKI.

foto: administrator