Kanał Akademii Piłkarskiej Rozwoju na YouTube rośnie w siłę


Zachęcamy do subskrybowania kanału Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice na YouTube, na którym przybywa wartościowych szkoleniowych i edukacyjnych treści.
Oprócz dedykowanego typowo pierwszej drużynie konta Rozwoju Katowice, na YouTube od jakiegoś czasu swój kanał ma też Akademia Piłkarska Rozwoju.

Znajdziecie na niej materiały edukacyjne, jak vlogi naszego dietetyka Bartłomieja Dorożyńskiego z cyklu „Akademia Świadomego Rodzica”, które publikujemy cyklicznie w każdy czwartek, o czym doskonale wiecie. Prócz tego, nie brakuje też jednak typowo piłkarskich wideo z wizualizacją ćwiczeń oraz ich tekstowym objaśnieniem.

– Zostały nagrane specjalnie dla naszych trenerów i zawodników odnośnie zwodów, które można wykorzystywać w dryblingu, oraz ćwiczenia czucia piłki, które poprawiają technikę użytkową i rozwijają koordynację zawodników – tłumaczy trener Paweł Kwiatkowski, koordynator grup dziecięcych Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice.

„Aktorem” w tych nagraniach jest Patryk Gembicki, napastnik i najlepszy strzelec naszej czwartoligowej drużyny, a zarazem asystent trenera Pawła Rosy w zespole naszych młodzików D1 rocznika 2009. Rolę „aktora” i „reżysera” zaś łączy szkoleniowiec orlików Rozwoju Karol Kurzaczek.

– Podziękowania dla Patryka i Karola za pomoc w rozwoju kanału Akademii na YouTube. Poza już opublikowanymi filmami i Akademią Świadomego Rodzica, będziemy udostępniać regularnie materiały do samodzielnej pracy, które będą nagrywane przez wszystkich specjalistów i trenerów. Dotyczyć będą treningów piłkarskich, ale również motorycznych, judo, gimnastyki, a także psychologii – wylicza trener Kwiatkowski.

Zachęcamy do subskrybowania kanału Akademii Piłkarskiej Rozwoju na YouTube – naszych młodych zawodników, rodziców, a także wszystkich zainteresowanych po prostu piłkarskim rozwojem i… Rozwojem!

Kanał Akademii Piłkarskiej Rozwoju na YouTube znajdziecie TUTAJ.