Kolejny faks ze Śląskiego ZPN. Jedyni katowiczanie w kadrze U-15 i U-16!


stadion_rozwoj

Zawodnicy Rozwoju Katowice zostali powołani do kadry wojewódzkiej rocznika 2002 na mecz z rówieśnikami z Dolnośląskiego ZPN.

Bartosza Neugebauera oraz Kamila Wołosowicza powołano do reprezentacji Śląskiego ZPN rocznika 2002 (U-15), przygotowującej się do meczu z rówieśnikami z Dolnośląskiego ZPN. Konsultacja szkoleniowa odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Mecz z Dolnośląskim ZPN – 5 kwietnia w Dzierżoniowie. Prócz zawodników Rozwoju, trenerzy Łukasz Biliński i Janusz Bubula sięgnęli też po graczy Stadionu Śląskiego Chorzów, Zagłębia Sosnowiec, Górnika Zabrze, Józefki Chorzów, Ruchu Chorzów, GKS-u Tychy i Rakowa Częstochowa.

Z kolei do kadry Śląskiego ZPN U-16 powołani zostali Szymon Zielonka, Olivier Lazar i Daniel Kamiński. Zawodnicy z rocznika 2001 również zmierzą się 5 kwietnia w Dzierżoniowie z rówieśnikami z Dolnego Śląska. Prócz tego, trenerzy Grzegorz Sikora i Artur Minkina sięgnęli również po graczy Ruchu Chorzów, Górnika Zabrze, GKS-u Tychy, Rekordu Bielsko-Biała, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Skry Częstochowa i Piasta Gliwice.

Tradycyjnie gratulujemy i życzymy powodzenia!

foto: SK