Komunikat Akademii Piłkarskiej Rozwój [10-04-2020]


Prezentujemy kolejny komunikat Zarządu Klubu Sportowego Rozwój Katowice dotyczący odwołania zajęć treningowych i zawodów sportowych.

KOMUNIKAT

Z uwagi na potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia uczestników zajęć sportowych oraz zawodów piłkarskich spowodowane rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 oraz w związku decyzjami centralnymi o braku możliwości prowadzenia działalności w zakresie sportu (rozporządzenie Ministra Zdrowia) oraz zamknięciem obiektów MOSiR Katowice do odwołania (decyzja dyrektora MOSiR) Zarząd Klubu Sportowego Rozwój Katowice podjął decyzję o przedłużeniu do odwołania zawieszenia wszystkich treningów i udziału w zawodach sportowych. Planowany powrót do zajęć treningowych nastąpi nie wcześniej niż 27 kwietnia 2020 roku.

Odwołane zostają wszystkie zawody sportowe na szczeblu centralnym, wojewódzkim i regionalnym, zawody sparingowe, kontrolne i turnieje, wszystkie zajęcia treningowe, badania i konsultacje medyczne lekarza klubowego.

Informujemy jednocześnie, że biuro Akademii Piłkarskiej pracuje zdalnie. Do Państwa dyspozycji jest e-mail: klub@rozwoj.info.pl oraz telefon: 793-480-067.

Jednocześnie informujemy, że w trybie nadzwyczajnym zwalniamy z obowiązku opłacania składek członkowskich tych zawodników, których sytuacja materialna ulegała pogorszeniu w związku z pandemią. Aby uzyskać zwolnienie wystarczy wysłać na maila klub@rozwoj.info.pl krótką prośbę o zwolnienie z obowiązku opłacania składek ze wskazaniem imienia, nazwiska, grupy treningowej i oczekiwanego okresu zwolnienia w miesiącach. Jednocześnie wszystkim, którzy opłacają składki serdecznie dziękujemy za wsparcie i solidarność w czasie nadzwyczajnego stanu zawieszenia zajęć sportowych. Umożliwia to regulowanie koniecznych kosztów stałych oraz wynagrodzeń.

O wszelkich zmianach, zarówno wydłużających jak i skracających okres zawieszenia aktywności sportowych będziemy informować na bieżąco na oficjalnej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i przez system Sport BM.

Katowice, dnia 10.04.2020

                                                                                                                                     Zarząd Klubu Sportowego Rozwój Katowice