Max Premium Burgers sponsorem Rozwoju!


Miło nam poinformować, że Restauracja Max Premium Burgers została Sponsorem Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice.

Nowy lokal szwedzkiej sieci zlokalizowany jest w Katowicach przy ulicy Kościuszki 249 (Rondo w Piotrowicach) – dokładnie kilometr od ulicy Asnyka 27, czyli nowej siedziby Rozwoju.

Max Premium Burgers wywodzi się ze Szwecji. Pierwszy lokal powstał w 1968 roku w górniczym miasteczku Gällivare blisko koła podbiegunowego. Twórcom od początku przyświeca założenie, by angażować się w życie społeczności lokalnych, być blisko Gości.

Restauracja w Katowicach to czwarty lokal Max Premium Burgers w województwie śląskim (po Świętochłowicach, Tychach i Jastrzębiu-Zdroju) i dwudziesty w Polsce.

– Cieszymy się, że Max Premium Burgers dołącza do grona naszych Sponsorów. Oferta restauracji jest bogata i urozmaicona. Coś dla siebie znajdą tu zarówno fani burgerów, opcji wege, a nawet chętni na dania bezglutenowe. Max Premium Burgers efektywnie realizuje politykę społecznej odpowiedzialności biznesu nie tylko poprzez działania sponsoringowe, ale także dzięki odpowiedzialnym działaniom na rzecz środowiska. Dziękujemy za zaufanie oraz wsparcie i zapraszamy do skorzystania z oferty naszych nowych sąsiadów i przyjaciół – mówi Marcin Nowak, wiceprezes Rozwoju Katowice.

Restauracja Max Premium Burgers będzie aktywnie uczestniczyć w życiu naszego klubu oraz wspierać eventy organizowane przez Rozwój Katowice. Więcej szczegółów już wkrótce w mediach społecznościowych naszego klubu.

Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do MAX Burgers!