Niespodzianka dla kibiców Rozwoju od Wysowianki


wysowianka rozwoj blekitni mk news

Partner naszego klubu pomógł w organizacji dnia meczowego przy Zgody 28.

Przed meczem z Błękitnymi Stargard, każdy kibic wchodząc na stadion otrzymał butelkę wody Wysowianka. Mimo że szkolne wakacje dobiegły już końca, to wciąż towarzyszą nam wysokie temperatury, więc był to w sobotnie popołudnie prezent bardzo praktyczny.

Wysowianka została partnerem Rozwoju w maju, podpisując umowę do czerwca 2017, na mocy której będzie wyłącznym dostawcą wody mineralnej, a także napoju izotonicznego Fun>Go dla pierwszej drużyny Rozwoju oraz zespołów młodzieżowych.

wysowianka3

Wysowianka to wysokozmineralizowana woda mineralna, którą wyróżnia zawartość naturalnego, łatwo przyswajalnego jodu. Czerpana jest z głębokiego ujęcia, znajdującego się w uzdrowiskowej miejscowości Wysowa Zdrój, w samym sercu Beskidu Niskiego. Bogactwo zawartych w tej wodzie minerałów sprawia, że nie tylko znakomicie gasi pragnienie, ale i może być doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.
Fun>Go to pierwszy napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym wyprodukowany w Rozlewni Wód Mineralnych Wysowianka w Wysowej-Zdroju. Największym atutem FUN>GO jest jego baza, jaką stanowi naturalna woda mineralna z ujęcia W-24 położonego na terenie Wysowej-Zdroju. Dzięki temu w sposób naturalny ujęte zostały w nim takie minerały jak: sód, potas, wapń, magnez.

Duży balon z logiem Wysowianki wpisał się też już w krajobraz meczów Rozwoju rozgrywanych w roli gospodarza – czy to przy ul. Zgody, czy jeszcze wcześniej na stadionie miejskim przy Bukowej.

foto: Marta Kołodziejczyk