Orlicy zagrali w Krośnie


Drużyna Akademii Piłkarskiej Rozwoju rocznika 2014 wzięła w weekend udział w towarzyskim turnieju na Podkarpaciu, korzystając z zaproszenia Beniaminka Krosno.

Nasi orlicy rywalizowali ze Stalą Rzeszów, Górnikiem Łęczna, Hetmanem Zamość i czeskim CTF MFK Vranov, rozgrywając mecze w systemie każdy z każdym.

Trener Paweł Kwiatkowski:
– Łącznie rozegraliśmy 250 minut. Poziom był bardzo wyrównany, a nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Myślę, że w działaniach pressingowych byliśmy najlepszym zespołem tego turnieju. Poskutkowało to wieloma bramkami, ale nie obeszło się też bez straconych, dzięki czemu wiemy, nad czym pracować w trakcie przerwy zimowej. Cieszy, że nasza drużyna tak dynamicznie się rozwija i dostrzegają to też inni, zapraszając nas na swoje eventy. Jako trener chcę stawiać chłopcom poprzeczkę coraz wyżej, a robić to mogę tylko grając z takimi zespołami, jak te w Krośnie.