Osłodźmy dzieciom święta! [AKCJA CHARYTATYWNA]


Przy okazji meczu Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze nasz klub przeprowadzi zbiórkę słodyczy dla podopiecznych katowickich placówek opiekuńczych, oświatowych i medycznych.

Grudzień to czas Mikołaja i Świąt Bożego Narodzenia. Spróbujmy wspólnie osłodzić ten okres dzieciom, których codzienność nie zawsze jawi się tak bajecznie jak w telewizyjnych reklamach. Przy okazji meczu z Górnikiem Zabrze, przeprowadzona zostanie zbiórka słodyczy, które przekażemy podopiecznym placówek oświatowych, domów dziecka czy ośrodków zdrowia.

Zachęcamy, by na pucharowe derby z Górnikiem każdy z nas włączył się do zbiórki. Dziś wszystko wskazuje na to, że w dniu meczu w otwartej sprzedaży już nie będzie biletów. Kasy przy stadionie pozostaną jednak otwarte. Tam będzie można zostawić słodycze (w formie trwałych produktów, rzecz jasna – z dochowanym terminem ważności), które osłodzą dzieciom zimowy czas.

W akcję włącza się pierwsza drużyna Rozwoju, a także społeczność naszej Akademii Piłkarskiej. Pamiętamy, jak dużym odzewem z Waszej strony cieszyły się wcześniejsze akcje charytatywne m.in. zorganizowana przed trzema laty zbiórka „Zamień pluszaka na uśmiech dzieciaka” i ile radości sprawiliśmy najmłodszym, sukcesywnie opróżniając potem worki z maskotkami. Sprawmy, by i tym razem szeroki uśmiech zagościł na twarzach dzieci w tym szczególnym czasie.

Informujemy, że zbiórkę prowadzić będziemy również po meczu Górnikiem (6.12): w kolejny piątek (7.12) i poniedziałek (10.12). Miejsce – dobrze wszystkim znane, budynek klubowy przy Zgody 28. Godziny – od 8:00 do 16:00.

Liczymy na Was! Do zobaczenia!