Ostatni raz bez kibiców, ale będzie transmisja


Informacje organizacyjne przed meczem Rozwoju Katowice z liderującą tabeli II grupy IV ligi śląskiej Odrą Wodzisław, który odbędzie się w sobotę o 11:00 na boisku MOSiR „Kolejarz” przy ul. Alfreda 1.

W tym sezonie Rozwój czekają jeszcze cztery domowe mecze i to będzie ostatni z nich rozegrany przy pustych trybunach. Przypominamy, że zgodnie z obecnie obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów, mecze piłkarskie nadal odbywać się muszą bez publiczności.

Od 15 maja będzie dopuszczony udział widzów w zakresie 25 procent pojemności obiektu i wtedy będziemy mogli z przyjemnością zaprosić Was na Rozwój. Właśnie 15 maja podejmiemy Drzewiarza Jasienica, 22 maja – MRKS Czechowice-Dziedzice, a 12 czerwca w ostatniej kolejce sezonu – Kuźnię Ustroń. O szczegółach dot. wejścia i zasadach poruszania się po „Kolejarzu” podczas meczów Rozwoju będziemy jeszcze informować. I już teraz zapraszamy!

Sobotnie spotkanie z Odrą Wodzisław transmitowane będzie w internecie na znanym w naszym regionie portalu Śląskie.TV, który niejednokrotnie gościł na Rozwoju za czasów naszej gry w drugiej lidze. Transmisja prowadzona będzie w formule pay-per-vew, po więcej szczegółów odsyłamy na stronę internetową nadawcy.

Wnioski akredytacyjne dla zainteresowanych obsługą meczu dziennikarzy i przedstawicieli mediów prosimy przesyłać na klub@rozwoj.info.pl.

foto: Tomasz Błaszczyk