Ostatnie tegoroczne powołania. Prezes i sekretarz wzywają!


Fabian Cieślar z rocznika 2005 został zaproszony przez PZPN na Zimową Akademię Młodych Orłów. Do Akademii Piłkarskiej Rozwoju spłynęły też powołania z Podokręgu Katowice.

Siedmiu zawodników Akademii Piłkarskiej Rozwoju rocznika 2008 zostało powołanych na konsultację szkoleniową kadry Podokręgu Katowice. To Olivier Jopek, Jan Machowski, Denis Śleziona, Krzysztof Czaja, Bartosz Kukuła, Łukasz Lazar i Aleks Gancarczyk. Konsultacja odbędzie się w sobotę, 5 stycznia, w hali w Imielinie przy ul. Sapety. Początek o 11:30.

Osiem dni później, 13 stycznia (niedziela), w chorzowskiej hali przy ul. Dąbrowskiego dojdzie do pokazowego treningu z udziałem zawodników z Podokręgu Katowice z rocznika 2008 i młodszych. Wziąć udział ma w nim dwójka naszych graczy: Mateusz Holeczek i Jakub Widera.

Miło nam też poinformować, że na zimową edycję Akademii Młodych Orłów, czyli organizowanych co pół roku zgrupowań przez PZPN, zaproszony został Fabian Cieślar. Fabian znalazł się wśród 40 zawodników rocznika 2005 z całej Polski. Zimowa Akademia Młodych Orłów trwać będzie od 27 stycznia do 3 lutego. Odbędzie się w Bydgoszczy. Listę powołań podpisali prezes PZPN Zbigniew Boniek oraz sekretarz generalny związku Maciej Sawicki.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

foto: TB