Powołania do kadr wojewódzkich i narodowych


Szymon Jarek został powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski U-16, zaś Dawid Mastalski – na konsultację szkoleniową reprezentacji Śląska U-13.

Szymon Jarek został powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski U-16, które odbędzie się w dniach 20 listopada – 27 listopada. W ramach zgrupowania biało-czerwoni zagrają dwa mecze towarzyskie ze Słowenią – 23 i 25 listopada w miejscowości Terme Cateż. Jarek zagrał już w październikowych spotkaniach z Litwą, odbywających się na północnym wschodzie Polski. Jarek to prawy pomocnik z rocznika 2006. W naszym klubie gra w juniorach młodszych, starszych oraz IV-ligowej ekipie seniorów.

Dawid Mastalski został powołany na konsultację szkoleniową reprezentacji Śląska U-13 (rocznik 2009), która odbędzie się 17 listopada w Chorzowie na obiektach Stadionu Śląskiego. Kadra U-13 uczestniczy w eliminacjach Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich. Po trzech kolejkach Śląski ZPN ma na koncie 3 punkty za wyjazdowe zwycięstwo z Opolskim ZPN oraz domowe porażki z Podkarpackim ZPN i Małopolskim ZPN. Rewanże na wiosnę. Mastalski to napastnik, na co dzień występujący w młodzikach Rozwoju u trenera Pawła Rosy.

Obu naszym zawodnikom gratulujemy powołań!