Prośba o wsparcie Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice


Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka na rzecz działalności naszej klubowej Akademii Piłkarskiej – TUTAJ.

Szanowni Państwo, zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się w pomoc poprzez dofinansowanie skromnego budżetu klubu Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice. W Akademii blisko 95-letniego klubu trenuje ponad 350 dzieci i młodzieży.

Kolejne sukcesy sportowe wychowanków klubu, awans kolejnego zespołu do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów, czołowe lokaty wszystkich zespołów młodzieżowych oraz transferowanie kolejnych wychowanków do klubów szczebla centralnego – to efekt pracy wielu ludzi. Przede wszystkim trenerów, zawodników i ich rodziców. Klub znajduje się obecnie w trudnej sytuacji organizacyjno-finansowej. Rozwój opuścił swój sportowy obiekt przy ul. Zgody 28 i jest w okresie przejściowym w oczekiwaniu na wybudowanie miejskiego ośrodka treningowego.

W związku z trudną sytuacją finansowo-organizacyjną prosimy o wsparcie Akademii Piłkarskiej. Dochód ze zbiórki w całości przekazany zostanie na działalność Akademii, przede wszystkim na zakup niezbędnego sprzętu sportowego: piłek i strojów sportowych oraz pokrycie kosztów wynajmu obiektów sportowych. W przypadku zebrania kwoty większej niż wskazano w celu zbiórki, środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów obsługi sędziowskiej, transportu, obsługi medycznej i zakupu napojów. Całkowite rozliczenie zebranych środków opublikowane zostanie na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Autoryzowana zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl. Dziękujemy, że jesteście z Rozwojem!