Reaktywujemy RozwójTV. Mecz ze Szczakowianką w internecie!


Na dwa dni przed rozpoczęciem sezonu IV ligi śląskiej z przyjemnością ogłaszamy, że do przestrzeni internetowej po 2-letniej przerwie wraca kanał naszego klubu na YouTube.

– Reaktywujemy RozwójTV w nowej odsłonie. Po każdym meczu pierwszego zespołu będą skróty, wywiady, ale także zdjęcia. Dla wszystkich zainteresowanych wyjazdowymi spotkaniami naszej drużyny, którzy nie mogą się na nich pojawiać, przygotowujemy też transmisje internetowe w formule PPV. Pierwsza transmisja będzie bezpłatna – mówi Marcin Nowak, wiceprezes naszego klubu.

To zapowiadana przez nas w mediach społecznościowych mała bomba. Mecze Rozwoju będą odpowiednio opakowane medialnie dzięki współpracy z portalem slaskisport.tv. Zaczynamy już w tę sobotę. O 17:00 nasza drużyna inauguruje walkę o punkty wyjazdowym spotkaniem ze Szczakowianką Jaworzno, a Wy będziecie mogli śledzić to na YouTube.

Portal slaskisport.tv na rynku funkcjonuje od kilkunastu lat, wcześniej znany jako sportslaski.eu. W Katowicach markę wyrobił sobie dzięki współpracy z Podlesianką, której telewizji klubowej mógłby pozazdrościć niejeden przedstawiciel dużo wyższego szczebla rozgrywkowego. Teraz do portfolio slaskisport.tv dołącza Rozwój.

– Cieszymy się na tę współpracę. Rozwój to marka znana w całej Polsce, dzięki Arkadiuszowi Milikowi, ale nie tylko. Dla nas to spore wyróżnienie, że zostaliśmy zauważeni i zaproszeni do współpracy przez taki klub – mówi Kamil Drzeniek z portalu slaskisport.tv.

Współpraca z portalem slaskisport.tv obejmować będzie opiekę medialną nad meczami Rozwoju o czwartoligowe punkty w zakresie internetowych transmisji na żywo, skrótów czy galerii zdjęć.

– Transmisje będą przeprowadzane z jednej kamery, z systemem powtórek oraz komentarzem. Skrót montujemy z około siedmiu kamer, głównej oraz tych rozstawianych np. za bramkami, dzięki czemu materiał jest ciekawszy. Będą też wypowiedzi trenerów, zawodników, prezentacja składów. Wzorowaliśmy się zawsze na Lidze+. To jeszcze nie ten poziom, ale idziemy do przodu – uśmiecha się Kamil Drzeniek.

Bieżące informacje w zakresie skrótów, transmisji, galerii zdjęć będziemy oczywiście podawać w naszych mediach klubowych. Zachęcamy do subskrybowania na YouTube kanału Rozwoju Katowice (TUTAJ) i slaskisport.tv (TUTAJ), na którym prowadzone będą transmisje. No i pamiętajcie o stronie rozwoj.info.pl oraz naszych mediach społecznościowych, Facebooku, Twitterze i Instagramie, które powoli zaczną odżywać po okresie letniej przerwy w rozgrywkach.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych reklamą swojego biznesu w mediach klubowych Rozwoju, m.in. w skrótach prezentowanych przez klubową telewizję na YouTube czy podczas transmisji na żywo ze spotkań IV ligi śląskiej, zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym m.nowak@rozwoj.info.pl. Na wszelkie zapytania w tym temacie odpowiemy niezwłocznie.

Bądźcie z Rozwojem!