Rozwój Biznes Klub – pierwsze spotkanie za nami!


W należącej do Arkadiusza Milika restauracji Food and Ball odbyło się pierwsze spotkanie Rozwój Biznes Klubu, działającego przy Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice.

– W wielu dużych piłkarskich ośrodkach organizuje się kluby biznesu bezpośrednio przy klubach. My chcemy pójść mocno w stronę Akademii Piłkarskiej – podkreśla Marcin Nowak, wiceprezes zarządu Rozwoju Katowice. – Po kilkunastu tygodniach przygotowań odbyło się pierwsze spotkanie. Frekwencja była bardzo optymistyczna, z perspektywą na dalszy rozwój, a pierwsze opinie są bardzo pozytywne. Działanie ułatwiły nam warunki w restauracji Food and Ball, której dziękujemy za gościnę. Nawiązaliśmy kilka kontaktów, z deklaracją rozważenia naszej propozycji o wsparciu Akademii. W ramach spotkań będziemy podejmować próby pozyskiwania klientów. Wszystkich chętnych zachęcamy do kontaktu. Potrzebne dane są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładkach „Sponsoring” i „Biznes Klub” – dodaje wiceprezes Nowak.

Jak przystało na Akademię Piłkarską i restaurację o typowo piłkarskim klimacie, pierwsze spotkanie Biznes Klubu miało iście futbolowy charakter. Rozpoczęło się półgodziną rozgrzewką, czyli rejestracją gości. Po niej nastąpiła 45-minutowa pierwsza połowa. Moderatorzy Rozwój Biznes Klubu dokonali prezentacji idei Rozwój Biznes Klubu, Akademii Piłkarskiej i oferty współpracy. Uroczyście podziękowano też za dotychczasową współpracę Miastu Katowice i pozostałym sponsorom, nagradzając ich certyfikatami i pamiątkowymi gadżetami.

Miasto reprezentowali: Sławomir Witek – naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu, Tomasz Szpyrka – przewodniczący Komisji Rozwoju Miasta oraz Krzysztof Pieczyński – przewodniczący Komisji Kultury, Promocji i Sportu. Prócz Miasta, w gronie wyróżnionych sponsorów znaleźli się: Blue Services sp. z o.o, SmartGym oraz Panowie Jacek Chmarek i Mirosław Kaletka.

Po przerwie na lunch, przez kolejne trzy kwadranse goście mieli czas na rozmowy między sobą. W spotkaniu uczestniczyło blisko 30 przedsiębiorców i firm. Informujemy, że spotkania Rozwój Biznes Klubu będą organizowane cyklicznie – kilka razy w roku. Zachęcamy do współpracy i odsyłamy do zakładek „Biznes Klub” – TUTAJ oraz „Sponsoring” – TUTAJ.

 

foto: SK