Smart Gym Sponsorem Akademii Piłkarskiej!


Miło nam poinformować, że nasz klub nawiązał współpracę z siecią Smart Gym. Smart Gym został Srebrnym Sponsorem Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice!

Dzięki tej współpracy zawodnicy naszego klubu zyskają świetne warunki, by zbudować optymalną formę w okresie przygotowawczym do zbliżającego się sezonu. Zespół Rozwoju będzie korzystać z infrastruktury Smart Gym także w okresie startowym.

To milowy krok w aspekcie infrastruktury i jakości treningowej zarówno dla młodych zawodników wchodzących do seniorskiej piłki jak i dla piłkarzy pierwszej drużyny, spośród których znaczną część i tak stanowią młodzieżowcy. Dziękujemy firmie Smart Gym za zaufanie i umożliwienie korzystania z tak profesjonalnej bazy treningowej, która zlokalizowana jest przecież zaledwie kilkaset metrów od stadionu Rozwoju – mówi wiceprezes Rozwoju, Marcin Nowak.

Smart Gym jest jedną z pierwszych firm, która skorzystała z naszej nowej, profesjonalnej oferty sponsoringowej i jednym z pierwszych członków powstającego Rozwój Biznes Klub. Mamy nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy – dodaje koordynator ds. organizacyjno-marketingowych klubu, Szymon Kępczyński.

Smart Gym Katowice Wodospady rozpoczął działalność w Katowicach (ul. Wodospady 4) 23 marca 2018 r. Jego powierzchnia to imponujące 2 500 m² i 4 poziomy na których rozmieszczono 10 stref treningowych. Do dyspozycji klubowiczów oddano między innymi strefę wolnych ciężarów, maszyn półwolnych, strefę funkcjonalną, maszyn izotonicznych, core, cardio, strefę Eleiko® oraz strefę kobiet. Ponadto do dyspozycji klubowiczów Smart Gym Katowice Wodospady jest sauna, strefa treningu personalnego, alternatywnej rozgrzewki, sala fitness oraz Szkoła Walki Drwala oraz Kalistenika, czyli przestrzeń do treningu z wykorzystaniem własnej masy ciała.

– Bardzo się cieszę, że możemy wspomóc młodych zawodników oraz piłkarzy pierwszej drużyny w rozwijaniu ich umiejętności sportowych.  Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z Rozwojem Katowice i wiemy, że będzie ona owocna. Naszym celem od zawsze było promowanie sportu. W myśl tej zasady wspieramy drużynę Rozwój Katowice. Bardzo dziękuję w imieniu całej sieci Smart Gym! – mówi menedżer zarządzający Smart Gym, Natalia Perek.

Dziękujemy za zaufanie i serdecznie polecamy usługi sieci Smart Gym!

grafika: smartgym.club/katowice-wodospady