Sypnęło powołaniami dla zawodników Akademii Piłkarskiej Rozwoju!


mlodziez_akademia_rozwoj_tbla

Przedstawiciele naszej klubowej akademii zostali powołani do kadr podokręgu Katowice oraz reprezentacji Śląska.

Sześciu graczy Rozwoju z rocznika 2005 (U-14) powołano do kadry Śląskiego ZPN na mecz z Małopolskim ZPN. Są to Fabian Cieślar, Oliwier Kwiatkowski, Jan Adamski, Jan Adamiec, Wojciech Bielec i Kacper Filipiak. Mecz z rówieśnikami z Małopolskiego ZPN odbędzie się we wtorek, 18 września, na obiekcie Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Czterech zawodników naszej klubowej Akademii z rocznika 2006 (U-13) zaproszono do reprezentacji Śląska, która w niedzielę 16 września na stadionie Ruchu Chorzów zmierzy się z drużyną zawodników biorących udział w Memoriale Gerarda Cieślika. Powołania otrzymali Wiktor Synowiec, Mateusz Rzeszowski, Olaf Baranowicz i Szymon Jarek.

Mateusz Jeleń z rocznika 2007 (U-12) weźmie udział w Międzynarodowym Turnieju „Młode Talenty”, który odbędzie się w dniach 16-17 września na boiskach Garbarni w Krakowie. Śląski ZPN zmierzy się z Małopolskim ZPN, a także kadrą słowackiego Stredoslovensky’ego Futbalovego Zvazu i czeskiego Moravskoslezsky’ego Krajskiego Fotbalovego Svazu.

Naszą wyliczankę zakończmy na roczniku 2008. Na konsultację kadry podokręgu Katowice – 18 września w Imielinie – powołani zostali Olivier Jopek, Jan Machowski, Denis Śleziona, Jakub Widera, Aleks Gancarczyk i Krzysztof Czaja.

Wszystkim powołanym serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

foto: Tomasz Błaszczyk