Szymon Jarek powołany na zgrupowanie Talent Pro w Hiszpanii


Skrzydłowy Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice, występujący na co dzień w zespole Centralnej Ligi Juniorów U-15, został powołany przez PZPN na styczniowe zgrupowanie w ramach programu Talent Pro.

W ramach projektu Talent Pro grupa trenerów oraz ekspertów od przygotowania mentalnego, żywieniowego itp. obejmuje opieką kilkudziesięciu najbardziej uzdolnionych zawodników z trzech roczników. Za początek jego działania można uznać zgrupowanie w hiszpańskiej Esteponie, które odbyło się w lutym 2019 roku. Teraz Talent Pro również odbędzie się w Hiszpanii – miejscowości Pinatar, od 9 do 16 stycznia. Na zgrupowanie powołanych zostało po 20 zawodników z roczników 2006 i 2005, a także 10 zawodników z rocznika 2004.

Szymon Jarek to zawodnik Akademii Piłkarskiej Rozwoju z rocznika 2006. Na co dzień występuje w Centralnej Lidze Juniorów U-15 u trenera Grzegorza Witka, ale jesienią grał też u trenerów Kamila Pągowskiego i Rafała Bosowskiego w CLJ U-17 i I lidze juniorów starszych A1. W poprzedniej rundzie zdobył łącznie 7 bramek.

Szymonowi gratulujemy powołania i życzymy powodzenia. Więcej o Talent Pro – TUTAJ.

foto: administrator