Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego!


boisko_piatka_brynow

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do katowickiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok. Nasz klub popiera jeden z nich!

Chodzi o modernizację boiska do piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka w Katowicach. Boisko usytuowane na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka w pobliżu ulicy Mikołowskiej, w bezpiecznej odległości od drogi, w bezpośrednim sąsiedztwie ZSTiO nr 2.

Celem projektu jest wymiana nawierzchni istniejącego boiska do piłki nożnej przy Szkole Podstawowej nr 5 na nową nawierzchnię z trawy syntetycznej lub hybrydowej. Dodatkowo celem jest poszerzenie infrastruktury towarzyszącej. Szacunkowy koszt realizacji projektu to 499 tys. zł.

„Podstawówka” nr 5 to szkoła bardzo dobrze znana w Rozwoju Katowice. To tam uczęszczało czy uczęszcza obecnie wielu zawodników z drużyn naszej klubowej Akademii Piłkarskiej.

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Katowic zadecydują o rozdysponowaniu ponad 24,5 mln zł. Głosowanie potrwa czternaście dni od 11 do 24 września i odbędzie się za pomocą interaktywnego formularza dostępnego przez Internet. Wyboru można będzie dokonać spośród zgłoszonych zadań, które przeszły pozytywnie proces weryfikacji.

Uprawnione do głosowania są tylko osoby zameldowane w Katowicach (na stałe lub czasowo) w dniu 31 sierpnia 2017, które najpóźniej 24 września 2017 będą miały ukończone 16 lat!

Polecamy ten projekt Państwa uwadze. Więcej informacji – TUTAJ.

plakat_bo

foto: Szymon Kępczyński