W środę z Mieszkiem, w sobotę ze Środą


wrzesien jastrebie rozwoj tb news

Nasza drużyna na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim rozegra dwa sparingi z trzecioligowcami. Znamy ich dokładne terminy.

Oba mecze – w środę z Mieszkiem Gniezno i w sobotę z Polonią Środa Wielkopolska – zostaną rozegrane na stadionie w Grodzisku i rozpoczną się o godz. 17:00. Nasi rywale to przedstawiciele II grupy trzeciej ligi.

Mieszko jest jej beniaminkiem. W imponującym stylu przebrnął przez rozgrywki czwartoligowe, najpierw wygrywając wielkpolską grupę północną ze znakomitym bilansem 28 zwycięstw i 2 remisiów, a następnie triumfując w barażu z mistrzem grupy południowej, Victorią Września (73 pkt w 30 meczach). Drużyna z Gniezna na wyjeździe wygrała z Victorią 2:1, a w rewanżu – 4:1, czego świadkiem była imponująca trzytysięczna publika. Z Mieszkiem mierzyliśmy się już zimą, przegrywając 1:2.

Polonia Środa Wielkopolska to z kolei 6. drużyna poprzednieigo sezonu II grupy trzeciej ligi. Zdobyła 60 punktów w 34 kolejkach.

Tego lata nie strzeliliśmy jeszcze gola, przegrywając sparingi z ROW-em 1964 Rybnik (0:2) i GKS-em 1962 Jastrzębie (0:1).

Mieszko Gniezno – Rozwój Katowice
Letni mecz kontrolny nr 3
środa, 11 lipca, godz. 17:00, Grodzisk Wielkopolski

foto: Tomasz Błaszczyk