Ważne! Informacja o biletach na mecz z Górnikiem


Przedstawiamy harmonogram sprzedaży biletów na spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski między Rozwojem Katowice a Górnikiem Zabrze.

Przypomnijmy, że czternastokrotny mistrz Polski zawita na Zgody 28 w czwartek, 6 grudnia, a pierwszy gwizdek przewidziano na godz. 12:15. Przedsprzedaż biletów została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich trwać będzie od 28 do 30 listopada, druga – od 3 do 5 grudnia.

Informujemy, że pierwsza część przedsprzedaży kierowana będzie do naszych karnetowiczów, posiadających abonamenty na ligowe spotkania Rozwoju. Decyzją Zarządu klubu – pamiętając o przeniesieniu ligowych derbów z Ruchem ze Zgody 28 do Chorzowa – każdy posiadacz karnetu mecz z Górnikiem zobaczy za darmo. Zaznaczmy jednak, że aby to uczynić, musi odebrać bezpłatny bilet.

Na podstawie karnetu, darmowe bilety będą wydawane w dniach 28, 29 i 30 listopada (środa, czwartek, piątek) w godzinach 8:00 – 17:00 w sekretariacie klubu przy ul. Zgody 28. Informujemy, że pula tych biletów, które nie zostaną odebrane przez karnetowiczów, trafi do sprzedaży otwartej. Apelujemy więc do karnetowiczów o przestrzeganie tego terminu, od którego nie będzie odstępstw, a spóźnialskich z bólem serca będziemy musieli zaprosić do sprzedaży otwartej.

Sprzedaż otwarta trwać będzie od 3 do 5 grudnia (poniedziałek-środa), również w sekretariacie klubu przy Zgody 28 i również w godzinach 8:00 – 17:00. Cena biletu to 20 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). Informujemy, że płatności będzie można dokonać zarówno gotówką, jak i kartą.

Bilet ulgowy przysługuje:
– kobietom
– seniorom powyżej 65. roku życia
– emerytom i rencistom (za okazaniem legitymacji)
– młodzieży uczącej się (za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej)

Informujemy, że osoby niepełnosprawne otrzymają darmowe bilety. Mogą po nie zgłaszać się podczas trwania sprzedaży otwartej (3-5 grudnia, 8:00 – 17:00).

Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona do wyczerpania limitu miejsc, dlatego zastrzegamy sobie prawo do szybszego niż zakładamy jej zakończenia. Mecz zorganizowany zostanie jako impreza niemasowa, a zatem liczba miejsc jest ograniczona. Zważywszy zaś na klasę przeciwnika i stawkę, którą jest awans do ćwierćfinału Pucharu Polski – nawet bardzo ograniczona. Dlatego prosimy, nie zwlekajcie!

Ewentualną sprzedaż biletów w kasach bezpośrednio przed samym spotkaniem uzależniamy oczywiście od tego, jak przebiegnie przedsprzedaż biletów w dniach 28-30 listopada i 3-5 grudnia.

Podkreślamy ponadto, że w spotkaniu uczestniczyć ma zorganizowana grupa kibiców Górnika, którym została zarezerwowana pula biletów proporcjonalna do pojemności naszego stadionu i sektora gości. W przedsprzedaży prowadzonej przez KS Rozwój nie przewidujemy możliwości zakupu biletu na sektor gości. Te wejściówki dystrybuować będzie zabrzański klub oraz grupy kibicowskie Górnika.

Dodatkowe pytania? Wszelkich informacji udzielamy w dni robocze, w godzinach 8:00-15:00 pod nr telefonu (32) 252-43-42.

Do zobaczenia na Zgody 28!