Wtorek w Sierakowicach – ostatni sparing Rozwoju


We wtorek o godz. 18:30 nasza drużyna zmierzy się ze Startem Sierakowice w ostatnim letnim sparingu.

Dotąd w okresie przygotowawczym Rozwój rozegrał cztery mecze kontrolne. Pokonał Raków II Częstochowa, MKS Władysławowo i Lechię II Gdańsk, a zremisował ze Śląskiem Świętochłowice. W komplecie mierzyliśmy się dotąd z czwartoligowcami, zaś w ostatnim sparingu zmierzymy się z beniaminkiem klasy okręgowej. Start Sierakowice to triumfator poprzedniego sezonu zabrzańskiej klasy A, zgromadził 80 punktów w 32 kolejkach.

Ze Startem graliśmy już zimą na „Kolejarzu”. Wygraliśmy 9:0 po golach Tomasza Wrozy (2), Jakuba Haładynia, Roberta Woźniaka, Bartosza Chwili, Oliwiera Kwiatkowskiego, Patryka Gembickiego (2) i Mikołaja Holeczka. Teraz rewanż rozegramy u rywali, czyli w nieco ponad 1-tysięcznej miejscowości w powiecie gliwickim.

Po tym sparingu przyjdzie już pora na grę o stawkę. W najbliższą sobotę zagramy w II rundzie Pucharu Polski podokręgu Katowice ze zwycięzcą pary Grunwald Halemba – Podlesianka (mecz w środę o 18:00), a już w sobotę 14 sierpnia – 1. kolejka I grupy IV ligi śląskiej i wyjazdowa konfrontacja ze Szczakowianką Jaworzno.

Start Sierakowice – Rozwój Katowice
letni mecz kontrolny nr 5
wtorek, 3 sierpnia, godz. 18:30, Sierakowice

foto: administrator