Wybierasz się na mecz z Gryfem? Przeczytaj


stadion-zgody-28-trybuna-sk-news

W sobotę Rozwój rozegra przedostatni tej jesieni mecz o drugoligowe punkty przy ul. Zgody 28. Przedstawiamy ważne informacje organizacyjne dla kibiców.

Klub Sportowy Rozwój Katowice informuje, że w związku z obowiązkiem prowadzenia elektronicznej identyfikacji kibiców na spotkaniach II ligi, wstęp na mecze przy Zgody będzie możliwy na podstawie karnetu będącego Kartą Kibica lub biletu zakupionego w dniu meczu w kasie. Wynika to z przepisów Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

ZAKUP WEJŚCIÓWEK
Zakup Karty Kibica lub biletu będzie możliwy tylko i wyłącznie na podstawie przedłożenia dokumentu tożsamości (np. dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna). Nie ma obowiązku posiadania Karty Kibica w celu zakupu biletu, jednak niezbędnym jest posiadanie dokumentu tożsamości.

KASY ZOSTANĄ OTWARTE W DNIU MECZU O 11:30. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE PRZYBYCIE NA STADION ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ WYSTĄPIENIA KOLEJEK.

Osoby poniżej 13 roku życia otrzymać wejściówki i wejść na stadion mogą tylko i wyłącznie wraz z opiekunem prawnym. W przypadku dzieci trenujących w klubie, może to być trener prowadzący grupę młodzieżową.

INFORMUJEMY, ŻE NIE BĘDZIE ODSTĘPSTW OD W/W REGUŁ GDYŻ WYNIKAJĄ ONE Z PRZEPISÓW USTAWY, A REGULUJE JE DOSTOSOWANY DO NIEJ ELEKTRONICZNY SYSTEM!

NIE PŁAĆ ZA BILET DWA RAZY
Klub Sportowy Rozwój Katowice informuje, że zgodnie z wymogami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, opuszczenie stadionu (np. w przerwie meczu) spowoduje konieczność zakupu drugiego biletu. Elektroniczny system odblokowuje tripod za pomocą biletu lub karty kibica tylko jeden raz na jedną imprezę.

Ponadto zaznaczamy, że dla wszystkich kibiców na terenie obiektu zostało przygotowane stoisko cateringowe. Będzie można na nim zakupić przekąski, napoje, piwo, a także klubowe gadżety – m.in. szaliki (20 zł) czy smycze (10 zł).

ILE TO KOSZTUJE?
Cena Karty Kibica wynosi 0 lub 10 zł. Jej wyrobienie zajmuje około dwóch minut. Karta Kibica ważna jest bezterminowo. Ceny biletów pozostają bez zmian. Bilet normalny – 10 zł, bilet ulgowy – 5 zł. Przy zakupie biletu koszt wyrobienia Karty Kibica to 10 zł, tyle że nie jest ona niezbędna do zakupu pojedynczego biletu.

cennik1617_1

WEJŚCIE NA OBIEKT
Klub Sportowy Rozwój Katowice informuje, że wyniku decyzji Wydziału Bezpieczeństwa PZPN oraz Policji całkowicie z użytku dla kibiców wyłączona została brama obiektu przy ulicy Zgody 28 (obok budynku klubowego). W związku z tym dla kibiców udostępnione będą dwie bramy (od strony Zakładowego Domu Kultury i od ulicy Załęskiej). Informujemy, że ze względu na wytyczne PZPN i Policji bramą obok budynku klubowego wpuszczani będą jedynie zawodnicy, sędziowie, delegat, obserwator, służby, media oraz goście VIP.

GDZIE ZAPARKOWAĆ?
Informujemy, że z użytku dla kibiców wyłączony będzie parking klubowy (zgodnie z wytycznymi przeznaczony będzie dla zawodników, sędziów, delegata, obserwatora, służb, mediów oraz gości VIP), a PARKING DLA KIBICÓW ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDZIE OBOK DOMU KULTURY PRZY WEJŚCIU GŁÓWNYM DLA KIBICÓW I KASY NR 2.

Początek sobotniego meczu o godz. 13:00. Do zobaczenia na Zgody!