„Zakończenie wakacji z Rozwojem”. Zapraszamy na niedzielny festyn!


seweryn_gancarczyk_dzieci_przedszkole_tbla

W niedzielę na obiektach Rozwoju Katowice przy ul. Zgody 28 odbędzie się festyn dla najmłodszych (i nie tylko), połączony z meczem Centralnej Ligi Juniorów między naszą drużyną U-15 a rówieśnikami ze Śląska Wrocław.

Mecz rozpocznie się o godz. 15:00, ale na nasz festyn, organizowany wspólnie z Miejskim Domem Kultury Ligota, zapraszamy znacznie wcześniej – bo już o 11:00! Nie będzie mogło zabraknąć gier i zabaw piłkarskich, oczywiście z nagrodami, a przeprowadzanymi m.in. pod czujnym okiem przedstawicieli naszej seniorskiej drugoligowej drużyny Rozwoju.

Z myślą o najmłodszych, przez cztery godziny przy Zgody będzie wodzirej oraz animatorki. Czas będzie można spędzić na sportowo, próbując swych sił na ściance wspinaczkowej czy korzystając z dmuchanych zjeżdżalni. Będzie też coś na ząb – catering zapewnią lubiane przez wielu z nas (oczywiście – z umiarem!) food-trucki.

Zapraszamy całe rodziny, zawodników naszej Akademii, ale i najmłodszych kibiców Rozwoju. Do zobaczenia w niedzielę przy Zgody!

plakat_fest_pngo

foto: Tomasz Błaszczyk
plakat: Patryk Namysło/PN Graphic