Zakończyliśmy udział w halowych MP


To już kres futsalowej rywalizacji w sezonie 2023/24. Jako ostatni z parkietu zeszli juniorzy młodsi, którzy z dorobkiem 1 punktu zakończyli udział w fazie grupowej turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U-17.

Podopieczni trenerów Pągowskiego i Witka w hali w Wilkowicach ulegli Marcovii Marki i KS Gniezno, a także zremisowali ze Stalą Mielec, nie dając rady wywalczyć awansu do 1/4 finału.

Tym samym zakończyły się dla nas w tym sezonie halowe emocje. Od listopada nasi zawodnicy dzięki współpracy z AZS UŚ Katowice mieli okazję do łapania nowych doświadczeń w formie odskoczni od dużego boiska.

Z dumą możemy podkreślić, że przedzierając się przez długie fazy eliminacyjne w turniejach finałowych wystąpiły wszystkie nasze drużyny: U-13, U-15 i U-17 (broniąc tytułu sprzed roku). W najniższej kategorii doszliśmy aż do ćwierćfinału, w dwóch pozostałych kończąc udział w grupie.

Dziękujemy za emocje, które mieliśmy okazję przeżywać za pośrednictwem internetowych transmisji turniejów finałowych, bo tak godnie opakowana jest decydująca faza MP. I do zobaczenia na futsalowych parkietach za rok!