Znowu sypnęło powołaniami dla naszych chłopaków!


czaja_krzysiu_mlodziez_2007_tbla

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice znaleźli się na listach powołań do kadr województwa i podokręgu.

Na konsultację selekcyjną kadry Śląskiego ZPN rocznika 2007 dla obszaru Katowic, Sosnowca i Częstochowy powołani zostali Wojciech Machura, Wiktor Nowak i Jakub Świstak. Konsultacja odbędzie się 14 października (niedziela) na boisku MCKiS w Jaworznie.

Na mecz kontrolny kadry Podokręgu Katowice rocznika 2008, który odbędzie się 20 października (sobota), aż 9 z 18 zawodników pochodzi z naszego klubu. To Olivier Jopek, Jan Machowski, Denis Śleziona, Aleks Gancarczyk, Krzysztof Czaja, Bartosz Kukuła, Łukasz Lazar, Mateusz Holeczek i Wojciech Machura. Szczegóły dot. rywala zostaną podane w późniejszym czasie.

Na konsultację szkoleniową kadry Podokręgu Katowice dla zawodników z rocznika 2009 zaproszeni z kolei zostali Miłosz Bezak, Wojciech Musialik i Filip Noworolnik. Odbędzie się 4 października (czwartek) w Świętochłowicach na obiektach Naprzodu Lipiny.

W tym samym dniu odbędzie się też konsultacja szkoleniowa kadry Podokręgu dla rocznika 2009 i młodszych, na której stawić się mają Karol Jaworski, Dawid Mastalski i Jakub Jambor.

Mateusz Proszczuk został z kolei powołany na konsultację szkoleniową dla zawodników z rocznika 2009 i młodszych, do której dojdzie 11 października (czwartek) w Mikołowie na obiektach AKS-u.

Odnotujmy ponadto, że w minioną niedzielę, 30 września, Mateusz Holeczek wziął udział w konsultacji szkoleniowej kadry Podokręgu Katowice dla zawodników rocznika 2008 i młodszych, do jakiej doszło w Piekarach Śląskich.

Wszystkim powołanym serdecznie gratulujemy!

foto: Tomasz Błaszczyk