AP Rozwoju: komplet zwycięstw w środku tygodnia


We wtorek i środę wygrywali wszyscy: od trampkarzy po orlików. Sprawdźcie, jak radziły sobie w środku tygodnia na ligowych boiskach zespoły Akademii Piłkarskiej Rozwoju Katowice.

Piąte zwycięstwo w szóstym meczu odnieśli orlicy E1. Podopieczni trenera Pawła Kwiatkowskiego tym razem wywieźli 3 punkty z Rudy Śląskiej, pokonując Jastrzębia Bielszowice 10:4. W tabeli IV ligi okręgowej Rozwój zajmuje 3. miejsce, z takim samym dorobkiem co prowadzący Stadion Śląski Chorzów oraz GKS Katowice. Dwucyfrówkę rywalowi z Rudy Śląskiej – Pogoni – zaaplikowała też we wtorek druga drużyna orlików E1 z VII ligi. Była to jej piąta wygrana, przewodzą tabeli przed drugimi zespołami Stadionu i Pogoni Imielin, mając na koncie 16 „oczek”.

16 „oczek” po 6 kolejkach mają też młodzicy z III ligi wojewódzkiej D2. Tym razem pokonali Akademię Jaworzno 8:0. Pierwsze w sezonie zwycięstwo zanotowały nasze rezerwy w II lidze wojewódzkiej trampkarzy C1. Zespół Seweryna Gancarczyka urządził sobie ostre strzelanie w zaległym meczu 1. kolejki w Bytomiu, pokonując Polonię 7:3 i jej kosztem opuścił ostatnie miejsce.

II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY C1
Polonia Bytom – Rozwój Katowice 3:7
Trener Seweryn GANCARCZYK.
Więcej TUTAJ

III LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW D2
Rozwój Katowice – UKS Akademia 2012 Jaworzno 8:0
Trener Paweł ROSA.
Więcej TUTAJ.

IV LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW E1
Jastrząb Bielszowice – Rozwój Katowice 4:10
Bramki: Skworc, Pluta 2, Guśtak – Bielawski, Orłowicz, Konowol 3, Myszkowski, Bibel, Boryczka, Stolorz 2.
Trener Paweł KWIATKOWSKI.
Więcej TUTAJ.

VII LIGA OKRĘGOWA ORLIKÓW E1
Rozwój II Katowice – Pogoń Ruda Śląska 18:0
Trener Igor PACHA.
Więcej TUTAJ.

foto: TB