Informacje organizacyjne dla kibiców przed meczem z Gwardią


krzeselka_zgody28

W sobotę po blisko miesięcznym rozbracie znów zagramy przed własną publicznością. Tym razem o 15:00 nasza drużyna przy Zgody 28 podejmie zamykającą ligową tabelę Gwardię Koszalin. Przedstawiamy ważne informacje organizacyjne dla kibiców.

WSTĘP NA STADION
Klub Sportowy Rozwój Katowice informuje, że w sezonie 2017/2018 wszystkie spotkania II ligi na stadionie przy ulicy Zgody 28 będą miały charakter imprez niemasowych. Wstęp na mecze przy Zgody będzie możliwy na podstawie papierowego karnetu (wraz z dokumentem tożsamości) lub biletu zakupionego w dniu meczu w kasie. WSZYSTKIE PLASTIKOWE KARTY KIBICA ZAKUPIONE PRZEZ NASZYCH KIBICÓW W POPRZEDNICH SEZONACH ZOSTAJĄ DEZAKTYWOWANE! Dla kolekcjonerów mogą stać się jednak cenną pamiątką.

ZAKUP WEJŚCIÓWEK
To już ostatnia szansa, by zakupić karnet na rundę jesienną sezonu 2017/2018. Do zakupu karnetu i biletu wymagany jest dokument tożsamości lub/i inny dokument uprawniający do zniżki (np. legitymacja szkolna/studencka, legitymacja ZUS).

KASY ZOSTANĄ OTWARTE GODZINĘ PRZED MECZEM. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE PRZYBYCIE NA STADION ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ WYSTĄPIENIA KOLEJEK.

NIE PŁAĆ ZA BILET DWA RAZY
Klub Sportowy Rozwój Katowice informuje, że opuszczenie stadionu (np. w przerwie meczu) spowoduje konieczność zakupu drugiego biletu. Ponadto zaznaczamy, że dla wszystkich kibiców na terenie obiektu zostało przygotowane stoisko cateringowe. Będzie można na nim zakupić przekąski, napoje, piwo, a także klubowe gadżety – m.in. smycze (10 zł).

ILE TO KOSZTUJE?
Ceny biletów na domowe spotkania Rozwoju pozostają bez zmian i zaczynają się już od 5 (ulgowe) oraz 10 (normalne) złotych. Nadal można kupić również karnety na całą rundę. Dzięki niemu nie ominie Cię żadne starcie przy Z28, a dodatkowo zaoszczędzisz jeszcze więcej! Karnet ulgowy można kupić już za 30 złotych. Natomiast normalny to jedyne 60 złotych.

Karnety i bilety ulgowe na rundę jesienną przysługują: kobietom, dzieciom (powyżej 13 roku życia), uczniom i studentom (do 26 roku życia), seniorom (powyżej 65 roku życia) oraz emerytom i rencistom (poniżej 65 roku życia). Młodzież do lat 13 oraz niepełnosprawni wraz z opiekunem wchodzą na mecze Rozwoju za darmo.

INFORMACJE O STADIONIE
Od nowego sezonu Klub Sportowy Rozwój dysponuje stadionem głównym o ogólnej liczbie miejsc siedzących 970. Wokół boiska o wymiarach 105 x 68 metra rozmieszczonych jest 9 sektorów w tym sektor VIP, sektor media oraz sektor przystosowany do przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców przyjezdnych (sektor „A” – 204, sektor „B” – 96, sektor „C” – 96, sektor „D” – 204, sektor „VIP” – 108, sektor media – 46, sektor „H-gości” – 210, miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych – 6, sektory buforowe – „E”, „F”, „G”). Wszystkie miejsca siedzące to krzesełka w kolorach zielonym i żółtym.

DOJAZD DO STADIONU
Dojazd samochodem do stadionu Rozwoju Katowice z centrum Katowic i większości dzielnic miasta zajmuje od kilku do kilkunastu minut.

kzk_gop

Istnieje kilka sposobów na dostanie się na stadion z centrum Katowic. Z Dworca PKP regularnie kursują autobusy „10”, „12”, „37”, „46”, „48”. Z Placu Wolności można dojechać na Zgody autobusami „296” oraz „657” (wysiadamy na przystanku Brynów Kopalnia Wujek lub Stara Ligota Stroma).

Z południowych dzielnic Katowic (Piotrowice, Ochojec, Ligota, Panewniki) na stadion Rozwoju dojechać można autobusami linii „9”, „12”, „37”, „46”, „48”, „238”, „296”, „657”.

Ponadto nieopodal obiektu Rozwoju znajduje się także stacja kolejowa Katowice-Brynów. Przystanek kolejowy obsługuje połączenia Szybkiej Kolei Regionalnej, a także ruch lokalny Katowice-Bielsko-Biała oraz Katowice-Rybnik.

pkp

WEJŚCIE NA OBIEKT
Klub Sportowy Rozwój Katowice informuje, że wyniku decyzji Wydziału Bezpieczeństwa PZPN oraz Policji całkowicie z użytku dla kibiców wyłączona została brama obiektu przy ulicy Zgody 28 (obok budynku klubowego). W związku z tym dla kibiców udostępnione będą dwie bramy (od strony Zakładowego Domu Kultury i od ulicy Załęskiej). Informujemy, że ze względu na wytyczne PZPN i Policji bramą obok budynku klubowego wpuszczani będą jedynie zawodnicy, sędziowie, delegat, obserwator, służby, media oraz goście VIP.

GDZIE ZAPARKOWAĆ?
Informujemy, że z użytku dla kibiców wyłączony będzie parking klubowy (zgodnie z wytycznymi przeznaczony będzie dla zawodników, sędziów, delegata, obserwatora, służb, mediów oraz gości VIP), a PARKING DLA KIBICÓW ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDZIE OBOK DOMU KULTURY PRZY WEJŚCIU GŁÓWNYM DLA KIBICÓW I KASY NR 2.

KONTAKT
Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy także w dzisiaj i w piątek w godzinach od 8:00 do 15:00 pod numerem telefonu: (32) 208-58-44.

Początek sobotniego meczu o godz. 15:00. Do zobaczenia na Zgody!

foto: Szymon Kępczyński