Rusza pierwszy etap przedsprzedaży biletów! [PUCHAROWE DERBY]


Dziś rozpoczął się proces dystrybucji wejściówek na pucharowe derby z Górnikiem Zabrze, kierowany do naszych karnetowiczów. Potrwa do piątku.

Przypomnijmy, że czternastokrotny mistrz Polski zawita na Zgody 28 w czwartek, 6 grudnia, a pierwszy gwizdek przewidziano na godz. 12:15. Przedsprzedaż biletów została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich trwać będzie od 28 do 30 listopada, druga – od 3 do 5 grudnia.

Informujemy, że pierwsza część przedsprzedaży kierowana jest do naszych karnetowiczów, posiadających abonamenty na ligowe spotkania Rozwoju. Decyzją zarządu klubu – pamiętając o przeniesieniu ligowych derbów z Ruchem ze Zgody 28 do Chorzowa – każdy posiadacz karnetu mecz z Górnikiem zobaczy za darmo. Zaznaczmy jednak, że aby to uczynić, musi odebrać bezpłatny bilet.

Na podstawie karnetu, darmowe bilety będą wydawane w dniach 28, 29 i 30 listopada (środa, czwartek, piątek) w godzinach 8:00 – 17:00 w sekretariacie klubu przy ul. Zgody 28. Informujemy, że pula tych biletów, które nie zostaną odebrane przez karnetowiczów, trafi do sprzedaży otwartej. Apelujemy więc do karnetowiczów o przestrzeganie tego terminu, od którego nie będzie odstępstw, a spóźnialskich z bólem serca będziemy musieli zaprosić do sprzedaży otwartej.

Sprzedaż otwarta trwać będzie od 3 do 5 grudnia (poniedziałek-środa), również w sekretariacie klubu przy Zgody 28 i również w godzinach 8:00 – 17:00. Cena biletu to 20 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). Informujemy, że płatności będzie można dokonać zarówno gotówką, jak i kartą.

Więcej szczegółów – TUTAJ.

grafika: PZPN