Sypnęło powołaniami dla zawodników Akademii Piłkarskiej Rozwoju!


mlodziez_akademia

Z kadr okręgu i podokręgu wpłynęło łącznie aż 11 zaproszeń na turnieje dla młodych przedstawicieli Akademii Piłkarskiej naszego klubu.

Jan Adamiec, Kacper Ciuchta, Fabian Cieślar, Oliwier Kwiatkowski, Jan Adamski zostali powołani do Reprezentacji Śląska U-13 (rocznik 2005) na Międzynarodowy Turniej „Młode Talenty” w miejscowości Niżna Korna na Słowacji (26-27 stycznia), gdzie rywalami Śląskiego ZPN będą też rówieśnicy z Małopolskiego ZPN oraz czeski Moravskoslezsky Krajski Fotbalowy Svaz i słowacki Stredoslovensky Futbalovy Zvaz.

Adamca, Ciuchtę, Kwiatkowskiego i Adamskiego zaproszono też na kolejną imprezę z udziałem Reprezentacji Śląska U-13 – Międzynarodowy Turniej w Zabrzu, zaplanowany na dni 3-4 lutego.

Do kadry Podokręgu Katowice rocznika 2006 i młodszych powołani zostali z kolei Olaf Baranowicz i Wiktor Synowiec. Wszystko to pod kątem XI Piłkarskiego Memoriału im. G. Kolosy, A. Stepeckiego i J. Tyszkiewicza. Odbędzie się 20 stycznia w Jastrzębiu-Zdroju, hali przy ul. Jana Pawła II.

Chłopakom z naszej akademii oczywiście gratulujemy i życzymy powodzenia!

foto: Szymon Kępczyński