Coraz mniej biletów, pochwały z Zabrza, „Gała” walczy z czasem [PUCHAROWE DERBY]


Choć do pucharowych derbów Rozwój – Górnik jeszcze tydzień, już budzą emocje. Po dwóch dniach dystrybucji ostało się już tylko 30 procent przygotowanych na ten mecz wejściówek.

⚽⚽
Za nami dwa pierwsze dni dystrybucji biletów na mecz 1/8 finału Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze. Właścicieli znalazło już 70 procent wejściówek! Szczegółowy harmonogram przedsprzedaży znajdziecie TUTAJ. – Mecz będzie mogło obejrzeć 999 widzów. Przygotowaliśmy 100 wejściówek vipowskich oraz miejsca w sektorze gości. Jeśli chodzi o naszych kibiców, to w pierwszej kolejności chcieliśmy dać możliwość obejrzenia meczu tym, którzy są z nami na co dzień – mówi Marcin Nowak.

⚽⚽
Słowa wiceprezesa naszego klubu cytujemy za portalem SportSlaski.pl, który opublikował tekst autorstwa red. Łukasza Michalskiego pt. „Będą goście, będzie święto. Najpierw przygoda, potem pieniądze”, nawiązujący do – jak to określono – „mikołajkowych derbów”. Polecamy TUTAJ.

⚽⚽
Spotkanie z Górnikiem za tydzień, w czwartek 6 grudnia, ale już budzi emocje. Na Twitterze otrzymaliśmy kilka ciepłych słów od Dawida Florka, pełniącego w Górniku funkcję SLO. „Torcida” zawita na Zgody w sile 210 osób.

⚽⚽
Patrzysz na szatnię Rozwoju, myślisz „Górnik” i natychmiast wzrok kieruje się w stronę Przemysława Gałeckiego. Zawodnik o najdłuższym – ponad 10-letnim – stażu w naszym klubie, zabrzanin, kibic Górnika, nie wyobraża sobie, by mogłoby zabraknąć go na boisku podczas takiego meczu. W niedzielnym spotkaniu z Błękitnymi Stargard „Gała” szybko zszedł z kontuzją. Wyniki USG są jednak dość optymistyczne i nasz stoper zaczął walkę o to, by w końcówce roku być do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Wszyscy na to liczymy!

⚽⚽
Raz jeszcze odnotujmy, że organizację meczu Rozwój – Górnik wsparło miasto Katowice, które w wymierny sposób pomogło nam też wywalczyć miesiąc temu w Puławach historyczny awans do 1/8 finału PP. DZIĘKUJEMY!

⚽⚽
We wtorek nasz klub obchodził 93. urodziny. Na koniec więc – jeszcze jeden twitterowy akcent. Humor i inteligencja…

foto: Tomasz Błaszczyk