Zmiany w harmonogramie sparingów Rozwoju. W sobotę z Odrą!


winiar plonka rozwoj odra mk news

Najbliższy mecz kontrolny nasza drużyna rozegra w sobotę w Opolu z tamtejszym wiceliderem Nice 1 Ligi, którego trenerem jest Mirosław Smyła, a jednym z wiodących zawodników – Łukasz Winiarczyk.

Odra zimę spędza na drugim miejscu w tabeli Nice 1 Ligi i ma duże szanse na trzeci z rzędu awans. Przejście w latach 2016 – 2018 drogę od trzeciej ligi do ekstraklasy byłoby wydarzeniem absolutnie bez precedensu. Drużyna prowadzona przez świetnie nam znanego trenera Smyłę tej zimy wygrała 4 z 5 sparingów, ulegając jedynie Zagłębiu Lubin, dlatego będzie to najpewniej najbardziej wymagający jak dotąd przeciwnik Rozwoju; niezależnie od faktu, że tego dnia opolanie zmierzą się jeszcze z Ruchem Zdzieszowice, dlatego zostaną podzieleni na dwa składy. Pierwszy gwizdek meczu Odra – Rozwój w sobotę o 10:00 w opolskim Centrum Sportu.

Dodajmy, że doszło do korekt w planie sparingów naszej drużyny. Tej zimy zmierzymy się jeszcze z Mieszkiem Gniezno, Górnikiem Zabrze (w składzie złożonym z zawodników, którzy nie zagrają w dany weekend w ekstraklasie, bądź też wejdą tylko na zmianę) oraz GKS-em Katowice.

LUTOWE SPARINGI
10.02 (sobota) 10:00 Odra Opole (Centrum Sportu Opole)
14.02 (środa) 15:00 Mieszko Gniezno (Grodzisk Wlkp.)
17.02 (sobota) 11:00 Górnik Zabrze (Walka Zabrze)
24.02 (sobota) GKS Katowice (miejsce i godzina do ustalenia)

foto: Marta Kołodziejczyk